Excellence

In pri dico propriae, ad epicurei reprehendunt pro. Eu per postulant repudiandae, te vim.

Commitment

In pri dico propriae, ad epicurei reprehendunt pro. Eu per postulant repudiandae, te vim.

Professionalism

In pri dico propriae, ad epicurei reprehendunt pro. Eu per postulant repudiandae, te vim.

About Us

International law firm based in New York

Aenean facilisis, neque a varius porttitor, risus dui tempus libero, dictum aliquet justo enim vitae lorem. Aliquam lacinia lacinia mi ac convallis. Nulla et lacus et risus laoreet consectetur sed non magna.

 • Trusted Advisors
 • Professional Support
 • Focus & Performance
Legal Help

Practice Areas

Porada prawna
Zazwyczaj zaczynamy od porady prawnej - podczas spotkania z Klientem (w biurze bądź online) omawiamy z nim przedstawione nam zagadnienie. Po dokonanej analizie prezentujemy Klientowi, jak wygląda jego sytuacja od strony prawnej i rekomendujemy dalsze kroki.
Opinia prawna
Jeśli sprawa jest złożona i wieloaspektowa, a decyzja Klienta musi opierać się na silnych podstawach, przygotowujemy opinię prawną na piśmie. Zawiera ona przejrzyste wnioski będące rezultatem naszej analizy stanu faktycznego i prawnego. Może ona stanowić następnie podstawę dla podejmowanych przez Klienta decyzji życiowych lub biznesowych.
Mediacje
Gdy charakter sporu i interes Klienta za tym przemawiają, rekomendujemy udział w mediacji. Jest to forma alternatywnego rozwiązywania sporów, pozwalająca na uniknięcie kosztownego i czasochłonnego procesu sądowego.
Umowy i negocjacje
Uważamy, że fachowe wsparcie jest potrzebne na etapie negocjowania kontraktów, dlatego warto skorzystać z pomocy adwokata już podczas wypracowywania ich treści. Pozwala to uniknąć przyszłych problemów (w tym dodatkowych kosztów), wynikających z niekorzystnego brzmienia umowy lub jej błędnej konstrukcji. Stąd ważne jest, by już na etapie negocjacji z kontrahentami zadbać o właściwe zabezpieczenie swoich interesów.
Sprawy sądowe i urzędowe
Niejednokrotnie postępowanie sądowe bądź administracyjne okazują się nieuniknione. Wówczas udzielamy wsparcia na każdym etapie procesu w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i administracyjnych. Reprezentujemy zarówno osoby dochodzące swoich roszczeń w sądzie, jak i te, które zostały pozwane. W ramach naszej praktyki bronimy podejrzanych i oskarżonych, jak również pomagamy ofiarom przestępstw. Udzielamy pomocy zarówno w sprawach o przestępstwa, jak i przestępstwa karnoskarbowe, a także w sprawach o wykroczenia (w tym drogowe). Pomagamy także w kontaktach z urzędami i instytucjami. Wiemy bowiem, że trudny język i liczne wymogi formalne poszczególnych postępowań sprawiają, że pomoc adwokata na możliwie wczesnym etapie pozwala właściwie zadbać o interes Klienta.
Obsługa przedsiębiorstw i organizacji
Zapewniamy także bieżącą obsługę przedsiębiorstw i organizacji. Zarówno jednoosobowy przedsiębiorca, jak i spółka handlowa wymagają profesjonalnego podejścia do kwestii prawnych, aby móc ze spokojem skupić się na swojej właściwej działalności. Powierzając zagadnienia prawne fachowcom, przedsiębiorca zyskuje czas i zasoby, by rozwijać swój biznes. Również organizacje non profit, takie jak fundacje czy stowarzyszenia, dysponując profesjonalnym wsparciem prawnym, mogą w pełni oddać się swojej działalności statutowej.
Skills

Expert Legal Advice

Vim possit eleifend forensibus ea, cibo antiopam pri ea, elit discere percipitur ad nec. At erant voluptatibus cum.

Family Law 85%
Business Law 95%
Personal Injury 90%
Employment Law 80%
Cases

Recent Case Studies

 • Health Care
 • Injuries

Auto Accident

 • Health Care
 • Injuries

Family Law

 • Health Care
 • Injuries

Motocycle Security

Our Team

Meet the Lawyers

LONDON
12 ComHill St, Suite 2 London 22222
1-800-000-111
contact@example.com
NEW YORK
45 Ralph Ave, Suite 5 New York 11111
1-800-000-111
contact@example.com
PARIS
30 George V St, Suite 1 Paris 33333
1-800-000-111
contact@example.com
Contact Us

Free Case Evaluation

  Legal Help

  Latest News

  Nasze ostatnie sukcesy

  Nasze ostatnie sukcesy

  Trzeci kwartał 2022 roku Kancelaria BGK Legal zakończyła z niejednym powodem do zawodowej satysfakcji dzięki pomyślnym finałom spraw naszych Klientów. Poniżej przedstawiamy Państwu ogólny opis